ebadu.R&D

Wstęp

Kluczową sprawą w innowacyjnych przedsiębiorstwach są badania i rozwój (B+R). Niektóre koszty poniesione na działalność B+R (tzw. "koszty kwalifikowane"), nawet jeśli zostały już zaliczone przez podatnika jako koszty prowadzonej przez niego działalności (jednorazowo lub w ramach amortyzacji), mogą zostać ponownie ujęte w kosztach uzyskania przychodu.

Innymi słowy: niektóre wydatki mogą być potrójnie zaliczone w koszty uzyskania przychodu, obniżając tym samym należny do zapłaty podatek.

W efekcie, podatnik uzyskuje zwrot do 38% poniesionych kosztów kwalifikowanych. Szczegóły dotyczące tej preferencji podatkowej zostały przedstawione przez Ministra Finansów w wydanych 15.07.2019 objaśnieniach podatkowych.

ebadu.R&D

Dla kogo?

Usługa ebadu.R&D jest skierowana do innowacyjnych firm prowadzących działalność B+R i ponoszących w związku z tym koszty takie jak wynagrodzenie pracowników, koszty związane z uzyskaniem patentów czy też wydatki na zakup ekspertyz, usług doradczych czy też sprzętu potrzebnego do badań.

ebadu.R&D

Narzędzie do ewidencji ebadu.R&D

Stosowanie ulgi B+R wymaga prowadzenia stosownej ewidencji działań związanych z projektami B+R oraz ponoszonych (a kwalifikowanych do zwolnienia podatkowego) wydatków. Z nami prowadzenie ewidencji będzie przyjemnością. Co zyskujesz?

System / narzędzie do celów stosowania ulgi R&D i ewidencji nakładów w projektach B+R.

Wsparcie eksperckie, a zwłaszcza dostęp do dedykowanego doradcy podatkowego w zakresie stosowania ulgi B+R.

Raporty potwierdzające poniesione nakłady B+R, służące do ewidencjonowania kosztów personelu.

Utrzymywanie kopii zapasowych danych i raportów przez cały okres wymagany prawem.

Przejrzysty system akceptacji nakładów w projektach B+R.

Aktualizacje bezpieczeństwa systemu.

Aktualizacje systemu realizujące aktualne zmiany prawne oraz usprawniające działanie systemu.

Doskonałą integrację z pozostałymi usługami ebadu, tj. ebadu.PKUP, ebadu.IPBox, umożliwiającą korzystanie z kilku ulg podatkowych jednocześnie w ramach jednego systemu!

ebadu.R&D

Oblicz korzyści
ebadu.R&D

Zobacz jakie korzyści są możliwe dla Twojej organizacji w ramach stosowania ebadu.R&D. Wprowadź podstawowe dane, aby oszacować faktyczną korzyść dla Twojej firmy!

25
11000
75

Roczna korzyść pracodawcy

Kalkulator korzyści przedstawia prognozowane, przybliżone wartości uzyskiwanych korzyści.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych przekazanych w formularzu jest ebadu.pl sp. z o.o. z siedzibą w Kiełczowie. Dane osobowe, które podajesz dobrowolnie, będą przetwarzane w celu obsługi zapytania. Dokładne informacje o ochronie danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Dziękujemy za wysłanie wiadomości! Wiadomość została wysłana prawidłowo.

Niestety nie udało się wysłać wiadomości. Spróbuj jeszcze raz lub skontaktuj się z nami telefonicznie, lub za pośrednictwem maila.

Omów rozwiązanie

+48 71 75 75 543

Prześlij wiadomość

office@ebadu.pl

ebadu.pl sp. z o.o.
55-093 Kiełczów, Polska
ul. Skowronkowa 1